Polleo Sport

Stručno osposobljavanje

Pozicija:

Web shop administrator (m/ž)

Lokacija: Zagreb Rok prijave: 2018-02-28

O nama

Polleo Sport je brzorastući i najveći specijalizirani lanac trgovina sportske i zdrave prehrane za sportaše, rekreativce te ljude koji brinu o vlastitom zdravlju. Dio smo Polleo Adria grupacije, najveće kompanije za prodaju i distribuciju dodataka prehrani i fitness opreme u regiji. Cilj nam je naše proizvode učiniti dostupnijim većem broju korisnika zbog čega kontinuirano širimo svoje poslovanje i tim. Ako se smatraš ambicioznom i marljivom osobom, a uz to imaš „žicu“ za rad s ljudima i trgovinu, želiš biti dio uspješnog tima, znaš da u sebi kriješ energiju za izvan serijske rezultate, pridruži nam se!

U Polleo Sport online timu ti nećemo davati "dosadne poslove" koje nitko ne želi odraditi, dapače. Dobit ćeš odgovorne zadatke na kojima možeš usvojiti ogromno znanje!

Cilj nam je da usvojiš odlične vještine, kako bi ti nakon ovog stručnog usavršavanja mogli ponuditi stalan posao u našem timu!

Opis posla

Tražiš svoj prvi staž u struci? Ovo ti je ogromna prilika naučiti sve tajne E-Trgovine. Ukoliko se dokažeš želimo te integrirati u Polleo Sport online tim!

Zaprimanje i realiziranje narudžbi u backendu, izrada ponuda, korisnička podrška, praćenje stanja i briga o njemu, unošenje novih proizvoda na web shop, održavanje web shopa, ažuriranje tekstova i proizvoda, e-naplata kao i kako unaprijediti e-poslovanje su samo neke tajne u koje ćemo te uvesti ukoliko se odlučiš pridružiti našem online timu Polleo Sport web shopa!

Svi naši praktikanti uz sebe konstantno imaju mentore koji ih usmjeravaju i daju savjete. Sa druge strane od praktikanta koji se prijavljuju za ovu poziciju očekujemo visoku razinu pro-aktivnosti i samostalnosti!

Uvjeti

Obavezni uvjeti:

Velika prednost:

POZOR: Pored navedenih uvjeta, kandidat/-kinja treba ispunjavati i uvjet iz Zakona o poticanju zapošljavanja (Narodne novine broj: 57/12 i 120/12) i voditi se u evidenciji tijela nadležnog za vođenje evidencije o nezaposlenima kao nezaposlena osoba minimalno 30 dana te ne smije imati više od jedne godine staža u zvanju za koje se obrazovala, bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju.

Stručna sprema:

Jezici:

Vještine: Word, Excel, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja: Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Upišite svoje podatke

Ime i prezime
Ime je obvezno!
Prezime je obvezno!
Email je obvezan!
Mobitel
Mobitel je obvezan!
Adresa
Adresa je obvezna!
Grad
Grad je obvezan!
Poštanski broj
Poštanski broj je obvezan!
Poruka
Pokušajte napisati što vas pokreće, pogotovo ako ne prilažete dolje navedene CV, molbu ili portfolio.

Prilozi

Prilozi su opcionalni, ali poželjni svakako.

Priloži životopis
Priloži molbu
Priloži portfolio
Avatar ili fotka